RSS not configured

Facebook
RSS

Jeśli dręczysz się z powodu nieprawidłowej konstrukcji warg sromowych czy innych partii okolic intymnych, masz problem z odczuwaniem satysfakcji w życiu intymnym spowodowany modyfikacjami lub deformacjami widocznych na zewnątrz narządów płciowych albo, ze względów subiektywnych, chcesz zmienić kształt miejsc intymnych – ginekologia estetyczna ma dla wiele propozycji, które w łatwy sposób usuną Twoje bolączki oraz znacząco polepszą jakość życia.

Aphrodite – dla kogo?

Jedną z bardziej interesujących propozycji ginekologii estetycznej jest użycie Aphrodite, czyli mało inwazyjnej techniki dopochwowej. Zabieg ze stosowaniem Aphrodite polecany jest w wypadku leczenia zespołu rozluźnienia pochwy, plastyki warg sromowych, jak również w wypadku innych nieprawidłowości. Aphrodite może być używany też dla rozwiązania innych bolączek ginekologicznych – dokładne elementy przeprowadzanego zabiegu i sposób jego dostosowania do konkretnej sytuacji ustalane są w trakcie pierwszej konsultacji ginekologicznej.

Wyniki leczenia mogą przerosnąć założenia, bowiem powoduje on przywrócenie naturalnego pH pochwy, zwiększa jej wilgotność, zwiększa doznawanie satysfakcji erotycznej i zmniejsza problemy powiązane z wysiłkowym nietrzymaniem moczu.

Całość zabiegu może być w zasadzie niedokuczliwa i bardzo sprawna, Etap powrotu do normalnego funkcjonowania, porównując do tradycyjnych metod jest niezwykle króciutki, a brak komfortu z nim związany – nieduży.

Przebieg zabiegu

Pełen zabieg trwa najwyżej kwadrans i nie powoduje bólu. Polega on na włożeniu do pochwy pasma specjalnego lasera, jaki wywołuje skurczenie i aktywację włókien kolagenowych. Pozwala to na lepsze funkcjonowanie i usztywnienie ścianki pochwy, poprawia ustawienie cewki moczowej oraz obkurcza mięśnie macicy, a co za tym idzie – przywraca normalne funkcjonowanie naszego układu moczowego.

Efektem może być odzyskanie komfortu funkcjonowania jak również psychologicznej trwałości, oraz pewności siebie.

Zaraz po leczeniu możliwy jest natychmiastowy powrót do codziennych czynności.

Trapi Cię problem z częstym nietrzymaniem moczu, odczuwasz takie objawy jak przesuszenie pochwy, jej zapalenie, dyskomfort w czasie uprawiania seksu, świąd lub palenie? Jesteś w trakcie menopauzy i trapią Cię rosnące problemy w odczuwaniu satysfakcji w stosunkach intymnych? Chciałabyś poprawić wygląd warg sromowych? Masz kłopot z tolerowaniem wyglądu Twoich okolic intymnych? W przypadku gdy odpowiadasz tak to przemyśl laser Aphrodite, jaki w kwadrans potrafi usunąć Twoje bolączki, które do tej pory jawiły się jako niemożliwe do rozwiązania.

Odwiedź:

Ginekolog Wroclaw

Comments are closed.