RSS not configured

Facebook
RSS

Opanuj język z native speakerem

Komentowanie nie jest możliwe
cze - 26 - 2015
admin

Opanuj język z native speakerem

W dzisiejszych czasach coraz częściej zdarza nam się pracować z osobami pochodzącymi z różnych jego krańców. Nie ma już niemal branży, która działa jedynie lokalnie. Ma to choćby związek z pozyskiwaniem materiałów z najdalszych zakątków świata czy poszukiwaniem najlepszych partnerów biznesowych, jak i nowych rynków zbytu. W związku z tym coraz bardziej powszechny staje się wymóg posiadania przynajmniej dobrej znajomości języka obcego. Niejednokrotnie potrzebna jest znajomość więcej niż jednego języka. Jak zatem szybko i bez problemów odświeżyć umiejętności językowe czy też nauczyć się praktycznych zwrotów w innym języku? Najlepszym rozwiązaniem jest skorzystanie z konwersacji z osobą pochodzącą z danego kraju, czyli tak zwanym native speakerem. Oczywiście można szukać innych rozwiązań, takich jak wykorzystywanie programów do nauki z komputerem czy aplikacji na smartfona, pomocnych w przyswojeniu pewnych zwrotów i konstrukcji. Jednak przy nauce języka najważniejszy jest kontakt z drugim człowiekiem i stosowanie go w praktyce.

Jak jednak pogodzić napięty grafik i wiele obowiązków ze spotkaniami z native speakerem? Jest na to doskonały sposób. Wystarczy wykorzystywać platformę Preply. Umożliwia ona kontakt z korepetytorami z całego świata. E-platforma edukacyjna Preply.com to doskonałe narzędzie wspierające efektywną naukę i wspieranie rozwoju umiejętności językowych. Nauka z wykorzystaniem platformy oparta jest o użytkowanie znanego i popularnego komunikatora internetowego Skype, kursant nie musi instalować u siebie żadnego dodatkowego oprogramowania. To ogromna wygoda. Korepetycje online po angielsku to nowość, ale na pewno zyskają jeszcze na popularności w czasach kiedy zabiegani ludzie zdecydowanie wolą korzystać z możliwości nauki zdalnej poprzez łącze internetowe, niż wychodzić z domu wieczorem czy z rana i udawać się do szkoły językowej. Obecnie najważniejszy jest komfort, ale wciąż nie mniej istotna jest efektywność nauki i możliwość dostosowania terminów i ilości zajęć do swoich potrzeb.

Pracując i ucząc się w środowisku globalnym zmuszeni jesteśmy nieraz do odświeżenia swoich językowych zdolności, dlatego szybkie i dostępne o najróżniejszych porach konwersacje z native speakerami wydają się być prawdziwym strzałem w dziesiątkę. Siedzimy w pracy po godzinach, czy zmęczeni docieramy do domu – z każdego miejsca możemy skontaktować się z wybranym lektorem i odbyć lekcję – umożliwia nam to platforma Preply poprzez komunikator Skype. Nie da się zaprzeczyć, że takie korepetycje online po angielsku to rozwiązanie dla zabieganych. Pozwolą nam one przygotować się do spotkania biznesowego z zagranicznym partnerem, do nagłego służbowego wyjazdu czy też do rozmowy kwalifikacyjnej. Nauka z native speakerem to dobra decyzja, mamy bowiem szansę nauczyć się wielu praktycznych zwrotów, slangu, a także terminów specjalistycznych. Dodatkowo mamy szansę nabyć elastyczności językowej i sprawdzić się w kontaktach z osobą spoza granic naszego kraju. Nie ma ograniczeń – dzięki Preply mamy możliwość wybrać sobie nauczyciela z Europy Zachodniej, USA czy wielu innych krajów. Platforma ta zyskuje na popularności n iemal wszędzie gdzie tylko się pojawi.

Dla miłośników rozwiązań tradycyjnych dostępna jest również opcja spotkań stacjonarnych, odbywają się one w wybranych miastach. Informacja o tym gdzie i przez kogo oferowane są spotkania stacjonarne jest widoczna na portalu, kiedy wybierzemy sobie język, który nas interesuje. Jeżeli chodzi o poziomy zaawansowania, one również są zróżnicowane zatem każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Tego rodzaju zajęcia można odbywać zarówno regularnie, jak i okazjonalnie. Korepetycje z angielskiego przez internet, podobnie jak te z innych języków są znakiem naszych czasów. Wybrać odpowiedniego dla nas nauczyciela nie jest trudno, bowiem każdy posiada w platformie swój profil, który jest dostępny dla zainteresowanych użytkowników. Pamiętajmy, że korepetycje z nauczycielami z Preply są tańsze kiedy korzystamy z opcji odbywania zajęć przez komunikator internetowy. Możemy również korzystać z różnych wariantów cenowych, bowiem kwoty za 60 minutową lekcję są określane indywidualnie przez każdego lektora.

Preply - widok strony glownej

Jeżeli zależy nam na praktycznej znajomości języka bardzo ważne jest, by nie tylko korzystać z zajęć z lektorem, ale także sięgać po zagraniczne gazety oraz książki. Nie mniej korzystne jest oglądanie programów zagranicznych, jeżeli chodzi o te w języku angielskim, mamy możliwość wybierania między takimi jak amerykańskie CNN, brytyjskie BBC czy nawet rozrywkowe MTV.

Preply to innowacyjny projekt, który rozpoczął swoją działalność w roku 2013. Ten start-up powstał na Ukrainie, jako wspólny pomysł trójki biznesmenów. Obecnie rozwija się dynamicznie i cieszy coraz większym zainteresowaniem, zarówno na rynku europejskim, jak i na amerykańskim. Trudno się temu dziwić, w zabieganych czasach nie ma nic bardziej dopasowanego do potrzeb chcącego się rozwijać człowieka niż zajęcia językowe z 11 różnych języków, z których można korzystać bez wychodzenia z domu, o dowolnej porze dnia lub nocy. Takie elastyczne rozwiązania wspaniale wpisują się w rzeczywistość wieku XXI i stają się szansą na ogromny sukces swoich właścicieli, a przy okazji spore ułatwienia dla użytkowników.

Preply - logo

Comments are closed.