RSS not configured

Facebook
RSS

Jak funkcjonuje sklep medyczny

Komentowanie nie jest możliwe
cze - 7 - 2017
admin

Hurtownia medyczna to sklep, w którym każda jednostka opieki zdrowotnej – od niewielkich działalności lekarskich, poprzez przychodnie, kończąc na jednostkach takich jak kliniki, ma możliwość zaopatrzyć się w potrzebne produkty i sprzęt, które wykorzystywane muszą być w typowej pracy z  pacjentami.

Kupującym dla towarów sprzedawanych przez sklepy medyczne mogą być zarówno lekarze wszystkich specjalizacji, jak i położne, salowe, rehabilitanci, dentyści, ponad to również weterynarze. Każdego hurtownia zaopatrzenia medycznego wspiera w codziennej pracy zapewniając dobrej jakości, świetne sprzęty medyczne i specjalistyczne meble medyczne.

Co można znaleźć w hurtowni materiałów medycznych? Zaopatrzenie to materiały i sprzęt z kilkunastu medycznych specjalności, które zawierają zarówno materiały dotyczące tematów ogólnych, przez środki dezynfekcyjne, meble medyczne, jak również sprzęt okulistyczny i weterynaryjny.

Centrum akcesoriów i sprzętu medycznego zaopatruje również laboratoria medyczne, mając w ofercie dużą gamę odczynników i sprzętu z tej dziedziny. Niektóre z marek, których produkty można znaleźć w ofercie to na przykład Menzel Glaser, Kima i Alpha Diagnostics.

Sklepy dla medycyny oferują produkty, które zaopatrują również centra rehabilitacji proponując meble, podnośniki rehabilitacyjne, asortyment kinezyterapii a także wózki inwalidzkie i wiele innych.

Sekcja zajmująca się tematyką radiologii w hurtowni zapewnia zaopatrzenie gabinetów radiologicznych, odzież ochronną, akcesoria, odczynniki, jak również wywoływarki diagnostyczne.

Z kolei akcesoria i asortyment dentystyczny, jaki znajduje się w ofercie sklepu, to aż osiem tysięcy towarów dedykowanym dla stomatologów, specjalistów ortodoncji oraz techników dentystycznych. Wszystkie towary pochodzą od najlepszych firm, wśród nich są m.in: Lascod, Polydentia, Microbrush. W dostępnym asortymencie znajduję się także firmy polskie, producenci takich marek na przykład Zhermapol czy Chema.
Dostępne są produkty takie jak materiały stomatologiczne takie jak kompozyty oraz cementy; materiały tymczasowe, leki, amalgamaty oraz wszelkiego rodzaju urządzenia dentystyczne.

Przedstawiony tutaj niewielki opis oferty centrum materiałów medycznych to jedynie wycinek tego, co można znaleźć zarówno w punktach stacjonarnych, jak i u specjalistów ds. sprzedaży, i w sprzedaży online.

Zobacz
  Sklep.Cezal.com.pl

Comments are closed.